Carana Beach****

Carana Beach

Seyşeller, Mahè

 

 

Carana Beach 2016 yılında açılmış ve Mahè’nin kuzeyinde adanın en güzel sahillerinden birinde yer almaktadır ve harika bir konuma sahiptir.Modern aynı zamanda otantik mobilyalar ile döşenmiştir. Atmosferi rahattır bu da hizmette yansıtılır. 40 adet konforlu şaleden oluşan bu Otel, muhteşem Okyanus manzarası ve sahile doğrudan erişim sunmaktadır. Havalimanına uzaklığı araç ile 30 dakika, Başkent Victoria’ya uzaklığı ise araç ile 20 dakikadır.

Villa Genişliği: 45 m²’dir.

Villa Sayısı: 28 Adettir.

Villada Bulunan İmkanlar: Tüm dağ evlerinde duşlu geniş bir banyo, şezlonglu açık teras, klima, LED TV, ücretsiz Wi-Fi, minibar, çay-kahve yapma imkanı, kasa, telefon, tavan vantilatörü ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Villa Genişliği: 60 m²’dir.

Villa Sayısı: 12 Adettir.

Villada Bulunan İmkanlar: Tüm dağ evlerinde duşlu geniş bir banyo, şezlonglu açık teras, klima, LED TV, ücretsiz Wi-Fi, minibar, çay-kahve yapma imkanı, kasa, telefon, tavan vantilatörü ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Okyanus manzaralı havuzlu şalelerin deniz manzaralı özel havuzu ve Nespresso makinesi vardır.

 

Carana Beach Tesisinin havalimanına uzaklığı araç ile 30 dakika, başkent Victoria’ya uzaklığı ise araç ile 20 dakikadır.Transferler hakkında bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Carana Beach Tesisi konuklarına iki adet Restoran ile hizmet vermektedir. Restoranlardaki Menülerin konseptleri ise aile tarafından yetiştirilen taze malzemeler ile hazırlanmaktadır.

Lorizon Restaurant: Sahilde bulunan alakart Restoran. Rahat bir atmosferde kreole mutfağı ve uluslararası menüler sunulmaktadır.

Carana Beach Bar: Akşamları genellikle canlı eğlence eşliğinde tapas, atıştırmalıklar ve lezzetli kokteyller sunulmaktadır.         

 

Carana Beach Tesisinde deniz manzaralı bir yüzme havuzunun yanı sıra bir sörf merkezi bulunmaktadır. Plajdaki rahat cabanalar (sahil kulübeleri) ise dinlenmeye davet ediyor.

Spa:

Dinlenmek isteyenler için Sens Spa çeşitli sağlıklı yaşam ve güzellik uygulamaları sunmaktadır. Bu uygulamalar özenle seçilmiş yerel ürünler ile peeling, uçucu yağlar ile terapiler gibi uygulamalardır. Kısmi muameleler de kendi dağ evinizde yapılabilmektedir.

İnternet:

Tüm Villalarda ve ortak alanlarda ücretsiz internet bulunmaktadır.

 

[ninja_form id=10]